Centrala Lublin

Centrala – Lublin

Sekretariat

tel. 81 44 50 200
fax. 81 44 50 201
info@galaauto.pl

GALAAUTO SP Z O O
20-701 Lublin
Nałęczowska 67A

KRS: 0000188133
NIP: 9460014540
REGON: 430606830

mapa google

TRANSPORT

Kierownik Transportu
Michał Ulanicki
tel. 81 44 50 217
tel. kom 692 488 801
michal.ulanicki@galaauto.pl

Specjalista ds. transportu
Damian Derczyk
tel. 81 44 50 241
tel. kom 694 465 461
damian.derczyk@galaauto.pl

Specjalista ds. transportu
Ireneusz Tulej
tel. 81 44 50 253
tel. kom 692 488 803
ireneusz.tulej@galaauto.pl

Specjalista ds. transportu
Sandra Miller
tel. 81 44 50 251
tel. kom 664 430 246
sandra.miller@galaauto.pl

Specjalista ds. transportu
Marcin Stopyra
tel. 81 44 50 212
tel. kom 664 430 225
marcin.stopyra@galaauto.pl

Specjalista ds. transportu
Beata Kalinowska
tel. 81 44 50 269
tel. kom 694 465 488
beata.kalinowska@galaauto.pl

Aleksandra Wójtowicz
tel. 81 44 50 250
tel. kom 692 488 808
aleksandra.wojtowicz@galaauto.pl

DZIAŁ ZARZĄDZANIA TABOREM

Ubezpieczenia/rozliczenia kierowców
Specjalista ds. Zarządzania Taborem
Paweł Szalast
Tel. 81 44 50 219
Tel. Kom 692 488 814
pawel.szalast@galaauto.pl

Specjalista Zarządzania Taborem
Wojciech Pyśniak
tel. 81 44 50 218
tel. kom 694 493 381
wojciech.pysniak@galaauto.pl

 

ADMINISTRACJA

Dyrektor Administracji
Anna Posielska
tel. 81 44 50 200
info@galaauto.pl

Główny Specjalista ds. BHP
Marta Bojarska-Maruszak
bhp@galaauto.pl

Specjalista ds. Kadr i Płac
Natalia Karasek
Tel. 81 44 50 230
kadry@galaauto.pl

KSIĘGOWOŚĆ

Główny Księgowy
Beata Zajączkowska
Tel. 81 44 50 221
beata.zajaczkowska@galaauto.pl

Księgowa
Ewa Janowska
tel. 81 44 50 222

Księgowa
Marta Palak
tel. 81 44 50 223
marta.palak@galaauto.pl

Specjalista ds. Windykacji
Monika Pyzik-Molęda
tel. 81 44 50 213
fax. 81 44 50 220
monika.pyzik-moleda@galaauto.pl