Firmowa Wigilia Świąt Bożego Narodzenia

W zeszły piątek w atmosferze zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia spotkaliśmy się na firmowej wigilii. Przy wspólnie przygotowanym stole zasiedli pracownicy Galaauto wraz z Zarządem.

Zgodnie z tradycją na stole powinno znaleźć się dwanaście potraw symbolizujących wszystkie płody ziemi, a spróbowanie każdej z nich powinno zapewnić pomyślność przez cały rok. Nie mniej jednak kulinarna twórczość pracowników Galaauto przerosła wszelkie oczekiwania, dostarczając zarazem moc różnorodnych przysmaków. Według tradycji spróbowanie wszystkich przygotowanych potraw powinno zapewnić nam co najmniej trzydzieści szczęśliwych miesięcy. Gdyż to właśnie tyle potraw zliczyliśmy na naszym stole.

Spotkanie to pozwoliło nam wszystkim na chwilę zapomnieć o sprawach zawodowych i cieszyć się z nadchodzących świąt kilka dni wcześniej, w gronie współpracowników oraz kolegów i koleżanek z pracy.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w spotkaniu i przyczynili się do stworzenia niezwykłej atmosfery w ten piątkowy wieczór. Tymczasem zaczynamy odliczanie do świąt :)