W zeszły piątek w atmosferze zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia spotkaliśmy się na firmowej wigilii. Przy wspólnie przygotowanym stole zasiedli pracownicy Galaauto wraz z Zarządem.

Zgodnie z tradycją na stole powinno znaleźć się dwanaście potraw symbolizujących wszystkie płody ziemi, a spróbowanie każdej z nich powinno zapewnić pomyślność przez cały rok. Nie mniej jednak kulinarna twórczość pracowników Galaauto przerosła wszelkie oczekiwania, dostarczając zarazem moc różnorodnych przysmaków. Według tradycji spróbowanie wszystkich przygotowanych potraw powinno zapewnić nam co najmniej trzydzieści szczęśliwych miesięcy. Gdyż to właśnie tyle potraw zliczyliśmy na naszym stole.

Spotkanie to pozwoliło nam wszystkim na chwilę zapomnieć o sprawach zawodowych i cieszyć się z nadchodzących świąt kilka dni wcześniej, w gronie współpracowników oraz kolegów i koleżanek z pracy.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w spotkaniu i przyczynili się do stworzenia niezwykłej atmosfery w ten piątkowy wieczór. Tymczasem zaczynamy odliczanie do świąt 🙂

 

Dodaj komentarz

UWAGA

Zmiana adresu siedziby

Szanowni Państwo

Uprzejmie informujemy, że z dniem 15 sierpnia 2023 roku nastąpiła zamiana adresu Lubelskiej siedziby Serwisu a z dniem 1 kwietnia również części biurowej Galaauto Sp. z o.o 

Nowy adres Serwisu to
ul. Metalurgiczna 64G
20-234 Lublin

Nowy adres części biurowej to 
ul. Cisowa 11 piętro pierwsze
20-703 Lublin
(proszę używać poniższej pinezki lokalizacyjnej lub ręcznie wyszukać frazę „Galaauto Metalurgiczna” gdyż są to nowe budynki i google maps po wpisaniu adresu prowadzi o jeden wjazd za daleko)

Prosimy o umawianie wizyt pod numerem telefonu  +48 664 430 260 

Jednocześnie informujemy, iż aktualne pozostaną wszelkie dane kontaktowe tj.: numery telefonów, adresy mailowe, adres strony internetowej jak i numery NIP, Regon, KRS oraz konta bankowe.

Z poważaniem
Galaauto Sp. z o.o.