W zeszłym tygodniu odebraliśmy kolejne trzy ciągniki Scania R410. Jeden z nich został już przekazany jednemu z naszych nowych kierowców. I niby nic szczególnego a jednak…

Równouprawnienie w naszej firmie jest czymś naturalnym lecz dopiero teraz w jak dotąd wyłącznie męskim gronie kierowców firmy Galaauto pojawiła się pierwsza kobieta.

Pierwszą kobietę za kierownicą serdecznie witamy i życzymy szerokości,  przyczepności i tysięcy bezawaryjnych kilometrów w nowym zestawie który mieliśmy przyjemność przekazać.

Przy okazji zapraszamy wszystkie kobiety kierowców do składania CV w dziale transportu Centrala Lublin.

Dodaj komentarz

UWAGA

Zmiana adresu siedziby

Szanowni Państwo

Uprzejmie informujemy, że z dniem 15 sierpnia 2023 roku nastąpiła zamiana adresu Lubelskiej siedziby Serwisu a z dniem 1 kwietnia również części biurowej Galaauto Sp. z o.o 

Nowy adres Serwisu to
ul. Metalurgiczna 64G
20-234 Lublin

Nowy adres części biurowej to 
ul. Cisowa 11 piętro pierwsze
20-703 Lublin
(proszę używać poniższej pinezki lokalizacyjnej lub ręcznie wyszukać frazę „Galaauto Metalurgiczna” gdyż są to nowe budynki i google maps po wpisaniu adresu prowadzi o jeden wjazd za daleko)

Prosimy o umawianie wizyt pod numerem telefonu  +48 664 430 260 

Jednocześnie informujemy, iż aktualne pozostaną wszelkie dane kontaktowe tj.: numery telefonów, adresy mailowe, adres strony internetowej jak i numery NIP, Regon, KRS oraz konta bankowe.

Z poważaniem
Galaauto Sp. z o.o.