Układ rozrządu to jeden z najważniejszych elementów silników spalinowych we współczesnych samochodach osobowych jak i ciężarowych. Odpowiada on za umożliwienie dopływu do cylindrów mieszanki paliwowo-powietrznej i usunięcie z nich produktów spalania. Dzięki temu, samochód ma szansę uzyskiwać odpowiednie osiągi.
Zastanawiałeś się kiedyś jak wygląda rozrząd w ciężarówce? Poniżej kilka zdjęć z przebiegu naprawy rozrządu w ciągniku Volvo w naszym serwisie w Lublinie.

Dodaj komentarz

UWAGA

Zmiana adresu siedziby

Szanowni Państwo

Uprzejmie informujemy, że z dniem 15 sierpnia 2023 roku nastąpiła zamiana adresu Lubelskiej siedziby Serwisu a z dniem 1 kwietnia również części biurowej Galaauto Sp. z o.o 

Nowy adres Serwisu to
ul. Metalurgiczna 64G
20-234 Lublin

Nowy adres części biurowej to 
ul. Cisowa 11 piętro pierwsze
20-703 Lublin
(proszę używać poniższej pinezki lokalizacyjnej lub ręcznie wyszukać frazę „Galaauto Metalurgiczna” gdyż są to nowe budynki i google maps po wpisaniu adresu prowadzi o jeden wjazd za daleko)

Prosimy o umawianie wizyt pod numerem telefonu  +48 664 430 260 

Jednocześnie informujemy, iż aktualne pozostaną wszelkie dane kontaktowe tj.: numery telefonów, adresy mailowe, adres strony internetowej jak i numery NIP, Regon, KRS oraz konta bankowe.

Z poważaniem
Galaauto Sp. z o.o.