25 stycznia 2018 poznaliśmy laureatów loterii sieciowej 2017. Loteria trwała od października do grudnia 2017, a losowanie nagród odbyło się 10 stycznia 2018. Loteria została zorganizowana przez firmę InterCars i miała na celu wsparcie warsztatów w Sieci Q-Service Truck, Q-Service, Q-Service Premium, Perfect Service. Do wygrania było, aż 10 kart podarunkowych SODEXO o wartości od 300 zł do 3000 zł brutto.

W loterii mogli wziąć udział nasi klienci, którzy dokonali naprawy w serwisie Galaauto za minimum 1000 zł netto. Aby stać się pełnoprawnym uczestnikiem loterii musieli wysłać SMS z kodem umieszczonym na kuponie konkursowym.

Wśród szczęśliwych zwycięzców znalazł się również klient naszego serwisu.

Oficjalne wręczenie nagrody – karty podarunkowej SODEXO o wartości 2200 zł brutto nastąpiło 19 lutego 2018 w siedzibie Galaauto w Lublinie przez przedstawiciela firmy Galaauto oraz przedstawiciela firmy InterCars.

Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom loterii, a pozostałym uczestnikom życzymy powodzenia w przyszłości!

Dodaj komentarz

UWAGA

Zmiana adresu siedziby

Szanowni Państwo

Uprzejmie informujemy, że z dniem 15 sierpnia 2023 roku nastąpiła zamiana adresu Lubelskiej siedziby Serwisu a z dniem 1 kwietnia również części biurowej Galaauto Sp. z o.o 

Nowy adres Serwisu to
ul. Metalurgiczna 64G
20-234 Lublin

Nowy adres części biurowej to 
ul. Cisowa 11 piętro pierwsze
20-703 Lublin
(proszę używać poniższej pinezki lokalizacyjnej lub ręcznie wyszukać frazę „Galaauto Metalurgiczna” gdyż są to nowe budynki i google maps po wpisaniu adresu prowadzi o jeden wjazd za daleko)

Prosimy o umawianie wizyt pod numerem telefonu  +48 664 430 260 

Jednocześnie informujemy, iż aktualne pozostaną wszelkie dane kontaktowe tj.: numery telefonów, adresy mailowe, adres strony internetowej jak i numery NIP, Regon, KRS oraz konta bankowe.

Z poważaniem
Galaauto Sp. z o.o.