W tym roku po raz pierwszy nasza firma zaangażowała się w Szlachetną Paczkę – ogólnopolską akcję pomocy rodzinom w trudnej sytuacji materialnej. Przygotowane paczki są przekazywane rodzinom na dwa tygodnie przed świętami Bożego Narodzenia.

Pomysł na udział w akcji pojawił się spontanicznie, a mimo to wszyscy pracownicy przy wsparciu zarządu po raz kolejny pokazali, że mając wspólny cel, można pomóc bardziej.

W trakcie przygotowywania paczki przyświecały nam słowa: „W zespole siła!”

Efekty przerosły nasze oczekiwania – udało nam się skompletować wszystkie potrzebne artykuły, odzież, a także meble dla jednej z potrzebujących rodzin. Mamy nadzieję, że również dzięki naszemu wysiłkowi nadchodzące Święta Bożego Narodzenia będą dla nich czasem wyjątkowym, spędzonym w rodzinnej atmosferze i przepełnionym radością.

Pracownicy Galaauto w ferworze pracy nad Szlachetną Paczką:

Korzystając z okazji zachęcamy wszystkich, zarówno osoby prywatne jak i inne firmy do wzięcia udziału w tej lub innej szczytnej akcji. Darczyńcą może być każdy, wystarczy chęć niesienia pomocy tym, którzy jej potrzebują.

Dajmy odrobinę siebie innym, aby magia Bożego Narodzenia trwała!

Leave a Reply

UWAGA

Zmiana adresu siedziby

Szanowni Państwo

Uprzejmie informujemy, że z dniem 15 sierpnia 2023 roku nastąpiła zamiana adresu Lubelskiej siedziby Serwisu Galaauto Sp. z o.o 

Nowy adres to
ul. Metalurgiczna 64G
20-234 Lublin
(proszę używać poniższej pinezki lokalizacyjnej lub ręcznie wyszukać frazę “Galaauto Metalurgiczna” gdyż są to nowe budynki i google maps po wpisaniu adresu prowadzi o jeden wjazd za daleko)

Prosimy o umawianie wizyt pod numerem telefonu  +48 664 430 260 

Jednocześnie informujemy, iż aktualne pozostaną wszelkie dane kontaktowe tj.: numery telefonów, adresy mailowe, adres strony internetowej jak i numery NIP, Regon, KRS oraz konta bankowe.

Z poważaniem
Galaauto Sp. z o.o.