W tym roku po raz pierwszy nasza firma zaangażowała się w Szlachetną Paczkę – ogólnopolską akcję pomocy rodzinom w trudnej sytuacji materialnej. Przygotowane paczki są przekazywane rodzinom na dwa tygodnie przed świętami Bożego Narodzenia.

Pomysł na udział w akcji pojawił się spontanicznie, a mimo to wszyscy pracownicy przy wsparciu zarządu po raz kolejny pokazali, że mając wspólny cel, można pomóc bardziej.

W trakcie przygotowywania paczki przyświecały nam słowa: „W zespole siła!”

Efekty przerosły nasze oczekiwania – udało nam się skompletować wszystkie potrzebne artykuły, odzież, a także meble dla jednej z potrzebujących rodzin. Mamy nadzieję, że również dzięki naszemu wysiłkowi nadchodzące Święta Bożego Narodzenia będą dla nich czasem wyjątkowym, spędzonym w rodzinnej atmosferze i przepełnionym radością.

Pracownicy Galaauto w ferworze pracy nad Szlachetną Paczką:

Korzystając z okazji zachęcamy wszystkich, zarówno osoby prywatne jak i inne firmy do wzięcia udziału w tej lub innej szczytnej akcji. Darczyńcą może być każdy, wystarczy chęć niesienia pomocy tym, którzy jej potrzebują.

Dajmy odrobinę siebie innym, aby magia Bożego Narodzenia trwała!

Dodaj komentarz

UWAGA

Zmiana adresu siedziby

Szanowni Państwo

Uprzejmie informujemy, że z dniem 15 sierpnia 2023 roku nastąpiła zamiana adresu Lubelskiej siedziby Serwisu a z dniem 1 kwietnia również części biurowej Galaauto Sp. z o.o 

Nowy adres Serwisu to
ul. Metalurgiczna 64G
20-234 Lublin

Nowy adres części biurowej to 
ul. Cisowa 11 piętro pierwsze
20-703 Lublin
(proszę używać poniższej pinezki lokalizacyjnej lub ręcznie wyszukać frazę „Galaauto Metalurgiczna” gdyż są to nowe budynki i google maps po wpisaniu adresu prowadzi o jeden wjazd za daleko)

Prosimy o umawianie wizyt pod numerem telefonu  +48 664 430 260 

Jednocześnie informujemy, iż aktualne pozostaną wszelkie dane kontaktowe tj.: numery telefonów, adresy mailowe, adres strony internetowej jak i numery NIP, Regon, KRS oraz konta bankowe.

Z poważaniem
Galaauto Sp. z o.o.