W serwisie co jakiś czas prace umilają nam przyjeżdżające do nas ciekawsze “rodzynki” a ostatnio trafiła się nam nawet wisienka na torcie.
Dzięki uprzejmości właściciela pasjonata mieliśmy możliwość zobaczyć jak w praktyce zachowuje się ten zestaw zawierający w swojej budowie rozwiązania spotykane w wielkich maszynach kopalnianych, amerykańskich długodystansowych ciężarówkach jak i coraz modniejszych na zachodzie super ekologicznych osobówkach.

Niestety ciągniki tego typu rzadko widujemy na polskich drogach ze względu na ograniczenie maksymalnej długości zestawu pojazdów które u nas obowiązuje.

Na zdjęciach możemy podziwiać amerykańską wersję ciągnika Volvo VN780 bez kabiny sypialnej, w komplecie z robioną na zamówienie naczepą KH – Kipper.

Jako kolejną ciekawostkę możemy powiedzieć że silnik w tej maszynie nie różni się od tych które montowane są w europejskich ciężarówkach.

Jakby ktoś nie zwrócił uwagi na napisy na kabinie podpowiadamy że silnik zasilany jest dwoma paliwami – olejem napędowym oraz tanim i ekologicznym gazem LPG

Naczepa posiada w sobie kilka udogodnień pomagających w codziennej pracy kierowcy a z tego co przekazał nam właściciel kolejne będą sukcesywnie dodawane.

Szczególnie ciekawy jest sposób w jaki następuje rozładunek towaru a mianowicie przyczepa delikatnie “staje” na ostatniej osi a jednocześnie ciężarówka powoli przysuwa się do niej bez ingerencji kierowcy.

Zapraszamy do obejrzenia galerii.

 

Leave a Reply

UWAGA

Zmiana adresu siedziby

Szanowni Państwo

Uprzejmie informujemy, że z dniem 15 sierpnia 2023 roku nastąpiła zamiana adresu Lubelskiej siedziby Serwisu Galaauto Sp. z o.o 

Nowy adres to
ul. Metalurgiczna 64G
20-234 Lublin
(proszę używać poniższej pinezki lokalizacyjnej lub ręcznie wyszukać frazę “Galaauto Metalurgiczna” gdyż są to nowe budynki i google maps po wpisaniu adresu prowadzi o jeden wjazd za daleko)

Prosimy o umawianie wizyt pod numerem telefonu  +48 664 430 260 

Jednocześnie informujemy, iż aktualne pozostaną wszelkie dane kontaktowe tj.: numery telefonów, adresy mailowe, adres strony internetowej jak i numery NIP, Regon, KRS oraz konta bankowe.

Z poważaniem
Galaauto Sp. z o.o.