W ubiegłym tygodniu był szczególny dzień dla Galaauto, to właśnie 1-go grudnia minęło 20 lat od powstania naszej firmy.
Korzystając z okazji zamieszczamy kilka świeżo otrzymanych fotografii z październikowego wyjazdu na którym w gronie naszych pracowników, którzy tak naprawdę tworzą firmę świętowaliśmy to ważne dla nas wydarzenie.

Cieszymy się że wszyscy razem mogliśmy uczestniczyć w tym wyjeździe. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, iż udało nam się zebrać niemal w komplecie pracowników z oddziałów Białystok i Rzeszów, między którymi jest prawie 500km odległości, ale także z działu transportu, gdzie jak wszyscy wiemy nie tak łatwo opuścić stanowisko pracy.

Celem podróży był Lwów – piękne miasto ze złożoną historią w tle.

Pogoda dopisywała przez cały wyjazd, pozwalając na wędrówkę ulicami miasta zatartych granic. Na koniec dnia dało się odczuć fizyczne zmęczenie, które rekompensowała satysfakcja ze zwiedzonych miejsc.
W ciągu dwóch dni odwiedziliśmy najważniejsze miejsca dla historii dwóch narodów, wiele obiektów sakralnych i niezliczoną ilość miejsc ciekawych, pięknych czy zabytkowych. Oczywiście nie mogliśmy ominąć lokali ‘z duszą’ i pysznym rzemieślniczym piwem.

Dwóch zapalonych przewodników – entuzjastów historii oprowadzało nas ulicami Lwowa, ubierając w opowieści to co widzieliśmy. Wędrowaliśmy z jednego miejsca do kolejnego, słuchając historii z uśmiechami na twarzy, czasem z zainteresowaniem czy zdziwieniem lub jak w przypadku Cmentarza Łyczakowskiego z zadumą i refleksją nad tragicznymi losami osób tam spoczywających.

Jubileusz celebrowaliśmy przy uroczystej kolacji w malowniczym hotelu Drevny Grad.

Każdy znalazł coś dla siebie i z perspektywy tych dwóch miesięcy raczej nie pomylę się mówiąc, że wszyscy czekają na kolejny taki wyjazd.

W imieniu wszystkich pracowników serdecznie dziękujemy Zarządowi za ten gest i życzymy dalszych sukcesów w dążeniu do wyznaczonych celów. Ponadto mamy nadzieję, że nasze stosunki przez kolejne lata będą układały się tak pomyślnie i w miłej atmosferze jak do tej pory.

Dodaj komentarz

UWAGA

Zmiana adresu siedziby

Szanowni Państwo

Uprzejmie informujemy, że z dniem 15 sierpnia 2023 roku nastąpiła zamiana adresu Lubelskiej siedziby Serwisu a z dniem 1 kwietnia również części biurowej Galaauto Sp. z o.o 

Nowy adres Serwisu to
ul. Metalurgiczna 64G
20-234 Lublin

Nowy adres części biurowej to 
ul. Cisowa 11 piętro pierwsze
20-703 Lublin
(proszę używać poniższej pinezki lokalizacyjnej lub ręcznie wyszukać frazę „Galaauto Metalurgiczna” gdyż są to nowe budynki i google maps po wpisaniu adresu prowadzi o jeden wjazd za daleko)

Prosimy o umawianie wizyt pod numerem telefonu  +48 664 430 260 

Jednocześnie informujemy, iż aktualne pozostaną wszelkie dane kontaktowe tj.: numery telefonów, adresy mailowe, adres strony internetowej jak i numery NIP, Regon, KRS oraz konta bankowe.

Z poważaniem
Galaauto Sp. z o.o.